Chwyć każdy oddech!

Wszechświat rządzi się prawami opartymi na harmonii i równowadze. Wszystko to co w nim istnieje to energia. Ziemia, kamienie, woda, wszystko to co nazywamy światem materialnym, to energia w ruchu, to wibrujące z różną częstotliwością molekuły i atomy. Dlatego też powinniśmy szanować ową energię kosmiczną, do której chcemy wysyłać nasze życzenia, powinniśmy dbać o nią i o każdy z jej możliwych przejawów. Bierz tylko tyle ile potrzeba Ci na dany moment. Daj zawsze tyle ile jesteś w stanie przepuścić przez siebie, nie brnij w opór, w nadmiar, w hipertrofię. Akceptuj, pojmuj, proś z odwagą – istnienie prowadzi każdego z nas w najlepszym kierunku.

Chwyć każdy oddech, zauważ każde mrugnięcie.

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Chwyć każdy oddech!"

avatar
500
najnowszy najstarszy oceniany
Dominik Chaja
Gość

Super jest ten twój blog! przez wszystko co tu piszesz staje się lepszy każdego dnia! Dziękuję ^^

Kwantoria
Gość

Mam prawie identyczne podejście do większości tematów, które zdąrzyłam jak na razie nadrobić w części tylko, bo to pierwsza moja przypadkowa, wypadkowa ruchów sieciowych mnie teleportowala tu 😉 i muszę stwierdzić, że bardzo dobrze ci wychodzi ujęcie wszystkiego w odpowiedni sposób i z taką łatwością 😉 to jakby trochę moje myśli, ale dopiero jak słysze je lub czytam to wydaje się dokładnie tak jakbym to ja przedstawiła, łącznie z doborem tych słów 😀

Kwantoria
Gość

chcialabym prosic o usunięcie tego mojego komentarza 😉

Adrian
Gość

Świetny blog, słucham Twoich filmów codziennie jadąc do pracy rano i zawsze jest coś, co dzięki temu mogę w sobie poprawić danego dnia. Robisz super robotę i pomagasz ludziom, kibicuję mocno!