This event has passed
  • Placeholder

WARSZTATY ZMIANY ŻYCIA!

Prowadzący
Początek
10 sierpnia 2018 18:00
Koniec
12 sierpnia 2018 16:00
Lokalizacja
Centrum Promocji Zdrowia - Taraska 19A 26-337 Aleksandrów   View map
Telefon
+48 690 137 423

290.00 

Niezwykłe spotkanie, które odbędzie się w przyjemnym i energetycznym Centrum Promocji Zdrowia ‚Taraska’.
Na spotkaniu podejmiemy tematykę zdrowia, motywacji, zmian w życiu, radzenia sobie z problemami i innymi ludźmi — będzie to idealny czas i miejsce, by pytać, rozmawiać i prawdę swą odnaleźć! Jeśli znasz moje nagrania na kanale YouTube – wiesz, że nie będzie tematów tabu (:
Wybijemy nasze umysły z blokujących nas schematów, a także poruszymy nasze ciała dzięki obecności niesamowitego człowieka – nauczyciela jogi i nieustannego badacza ludzkiego ciała, Bartka. Rozruszamy zastygłe stawy, pobudzimy krążenie, nauczymy się technik oddechowych, a wszystko po to – by czuć się dobrze, i każdego dnia coraz lepiej!
Otworzymy się na nowe horyzonty, odblokujemy nasze głowy, naładujemy się piękną i świeżą Energią, by iść przez życie z uniesioną głową; radośnie i w poczuciu spełnienia! 🙂

1 w magazynie

Kategoria:

Status

This event has passed

Event Details

Prowadzący:
Andrzej Tomicki
YouTube: globtrek.pl
Drugi prowadzący: Bartek Giedrojt (człowiek kot :), i niesamowity jogin)
Zaproszeni są również inni prowadzący – w miarę możliwości będą do dojeżdżać, dbając o nas SEANSAMI UZDROWIENIA, MASAŻAMI i piękną Energią 🙂
Kwestie organizacyjne:
Warsztaty zaczynają się w piątek (10.08) w Centrum Promocji Zdrowia TARASKA [70 km od Łodzi] – potrwają do niedzieli, do godz. 16.
Zostały już tylko 2 miejsca!

Podana kwota jest donacją na rzecz prowadzących, i obejmuje wstęp na Warsztat. NIE OBEJMUJE ZAKWATEROWANIA – W CELU REZERWACJI MIEJSCA NALEŻY ZADZWONIĆ DO OŚRODKA:
tel. kom. : (+48) 509 861 666
http://www.centrumtaraska.pl/kontakt.php
Donacja (290zł) rozliczana jest na miejscu, po dotarciu do Ośrodka. Ze względu na brak systemu zaliczkowego – rezerwuj miejsce zgodnie ze stanem faktycznym, tak by nie blokować miejsca innym.

Daj sobie szansę na przełom w swoim życiu – przyjedź i poczuj niesamowitą Energię! 🙂
Spotkajmy się – Andrzej Tomicki!