Chwyć każdy oddech!

Wszechświat rządzi się prawami opartymi na harmonii i równowadze. Wszystko to co w nim istnieje to energia. Ziemia, kamienie, woda, wszystko to co nazywamy światem materialnym, to energia w ruchu, to wibrujące z różną częstotliwością molekuły i atomy. Dlatego też powinniśmy szanować ową energię kosmiczną, do której chcemy wysyłać nasze życzenia, powinniśmy dbać o nią i o każdy z jej możliwych przejawów. Bierz tylko tyle ile potrzeba Ci na dany moment. Daj zawsze tyle ile jesteś w stanie przepuścić przez siebie, nie brnij w opór, w nadmiar, w hipertrofię. Akceptuj, pojmuj, proś z odwagą – istnienie prowadzi każdego z nas w najlepszym kierunku.

Chwyć każdy oddech, zauważ każde mrugnięcie.

6
Dodaj komentarz

avatar
500
4 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AndrzejUltraAdrianKwantoriaDominik Chaja Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Dominik Chaja
Gość
Dominik Chaja

Super jest ten twój blog! przez wszystko co tu piszesz staje się lepszy każdego dnia! Dziękuję ^^

Kwantoria
Gość

Mam prawie identyczne podejście do większości tematów, które zdąrzyłam jak na razie nadrobić w części tylko, bo to pierwsza moja przypadkowa, wypadkowa ruchów sieciowych mnie teleportowala tu 😉 i muszę stwierdzić, że bardzo dobrze ci wychodzi ujęcie wszystkiego w odpowiedni sposób i z taką łatwością 😉 to jakby trochę moje myśli, ale dopiero jak słysze je lub czytam to wydaje się dokładnie tak jakbym to ja przedstawiła, łącznie z doborem tych słów 😀

Kwantoria
Gość

chcialabym prosic o usunięcie tego mojego komentarza 😉

Adrian
Gość

Świetny blog, słucham Twoich filmów codziennie jadąc do pracy rano i zawsze jest coś, co dzięki temu mogę w sobie poprawić danego dnia. Robisz super robotę i pomagasz ludziom, kibicuję mocno!

Ultra
Gość

Chwytać oddech, chwytać dzień, mamy przecież jedno życie, a każda minuta, która mija, nie powtórzy się, bo przemija na zawsze.
Pozdrawiam

Andrzej
Admin

Pięknie to napisane! 🙂