Dziś jest TEN dzień!

Dziś jest dniem, w którym możesz zmienić wszystko. Dziś, i tylko dziś – możesz zrobić wszystko. Dziś możesz zadzwonić do osoby, której chcesz powiedzieć coś ważnego. Dziś możesz zacząć szukać innej pracy, czy innego sposobu “na życie”. Dziś, możesz pójść na kurs tańca, koło różańca albo kupić bilet na koniec świata. Dziś, możesz napisać pierwszy akapit swojej książki. Dziś możesz wejść po schodach, zamiast korzystać z windy. Dziś, możesz zjeść coś zdrowego. Dziś, możesz komuś podziękować, lub powiedzieć, że kochasz. Dziś, możesz śmiać się z własnego wypadku, dziś możesz przemyśleć, czy warto…

Dziś. Zawsze jest tylko “dziś”. Nigdy nie będzie jutra, i nigdy nie było wczoraj. Od zawsze na zawsze, jest tylko dziś. Co z nim zrobisz, co zrobisz w tej małej, maleńkiej chwili, z których tysięcy składa się owe dziś, zależeć będzie jakie ‘dziś’ nastanie potem.
Chcesz jeść zdrowo, a kusi Cię ciastko? To tylko chwila, to pokusa, to myśl, która się pojawiła. Zrób coś innego, a ona odejdzie. Chcesz… to trzymaj się tego. Postanów.
ENOUGH IS ENOUGH!
Zdecyduj. Odbij się, zostaw to za sobą. To już Ci nie potrzebne, to już Ci nie służy. Może pojawiło się kiedyś, przy jakiejś sytuacji, ale to było dawno, tego już nie ma. Jesteś Nowy Ty! …jesteś kimś innym, więc zostaw to, co stare, co nie twoje. Zostaw i nie wracaj. Za jakiś czas zapomnisz, coś innego przyjdzie.
Enough is enough!

Już czas! Nadchodzi Nowa Era, nadchodzi Nowy Świat, nadciąga Świt!

Dodaj komentarz

avatar
500