“Nowa Myśl” Andrzej Tomicki

“Nowa Myśl” Andrzej Tomicki

88.88 

Esencja 10 lat rozwoju duchowego, osobistego i poradnik pozytywnego myślenia na 226 stronach wspaniałej podróży!
Format B5
Okładka miękka.

64 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

Książka ta, pozwala inaczej spojrzeć na życie i zobaczyć je w nowych barwach: odkryć radość, gdzie gościł smutek; znaleźć siłę, gdzie były wątpliwości; poczuć moc, w chwilach utrapienia. Sięgnij po książkę, która zainspiruje Cię do nowego spojrzenia na otaczający Cię świat – daj sobie szansę, by odnaleźć zapomnianą Moc tworzenia rzeczywistości 🙂

Opinie:

Anna: To jest cudowna książka, napisana prostym, zrozumiałym językiem dla każdego 🙂 Bije od niej cudowna jasna energia, czyta się niemalże jednym tchem 🙂 pozycja obowiązkowa 🙂 polecam każdemu i czekam na kolejna książkę❤

Powiem tak: Najprzyjemniejszy zeszyt ćwiczeń z jakim przyszło mi się spotkać.

Maciek:
Witaj brachu! Jestem w połowie Twojej książki i jest po prostu niewiarygodnie! Czuje się jakbym czytał bardzo skonkretyzowane najważniejsze prawdy życiowe, o których słuchałem, czytałem i sam doświadczałem przez wiele lat, a Ty pięknie i bardzo dosadnie ująłeś to na każdej stronie. Niesamowite dzieło które można otworzyć na losowym fragmencie, gdzie zawarta jest ponadczasowa mądrość.
O książce:
„Nowa myśl” to nie jest książka o tym, jak patrzeć na świat przez różowe okulary… chociaż dużo o tym mówi. To nie jest książka o tym, jak patrząc w lustro – powtarzać, że ‘jest dobrze’, i próbować w to uwierzyć.
To nie jest książka o tym, że ‘zawsze będzie z górki’, choć i takie fragmenty w niej znajdziesz. To nie jest książka o tym, czego uczą Cię wszystkie dostępne poradniki…
Przez 10 lat szukałem dróg i sposobów, różnych metod się ucząc i doświadczając wiele. Moja podróż nie zawsze była łatwa, ba! – czasem była niezmiernie trudna, lecz było w niej coś szczególnego: to była moja podróż, moja droga, moje doświadczenia!
Przerobiłem wszystko na sobie, sprawdziłem w praktyce, wyciągnąłem wnioski i podzieliłem się tym z Tobą. Dzięki temu powstało 226 inspirujących stron o drodze przez rozwój osobisty i duchowy, przyziemne zmiany w życiu i odważne wyzwania; ciężkie próby i chwile triumfu. Powstała książka, z której odważne umysły mogą czerpać garściami – tak by stać się radosnym stwórcą własnego świata.
‘Nowa Myśl’ to książka, która jest świadectwem moich życiowych zmian – od otarcia się o śmierć, przez szalone podróże i wyprawy, aż do momentu w którym inspiruję ponad dwadzieścia tysięcy osób na swoim kanale YouTube.
Uwielbiam ją czytać, wracam do niej praktycznie codziennie, a czytając wiadomości od Was, czyli tych, do których książka już dotarła, czuję ogromną wdzięczność i satysfakcję!