“Nowa Myśl” Andrzej Tomicki

“Nowa Myśl” Andrzej Tomicki

49.00 

Esencja 10 lat rozwoju duchowego, osobistego i poradnik pozytywnego myślenia na 188 stronach wspaniałej podróży!
Format B5
188 stron
Okładka miękka.

Brak w magazynie

Opis

Książka ta, pozwala inaczej spojrzeć na życie i zobaczyć je w nowych barwach: odkryć radość, gdzie gościł smutek, znaleźć siłę, gdzie były wątpliwości, poczuć moc, w chwilach utrapienia. Sięgnij po książkę, która zainspiruje Cię do nowego spojrzenia na otaczający Cię świat – daj sobie szansę, by odnaleźć zapomnianą Moc tworzenia rzeczywistości 🙂

Fragment:
“TY JESTEŚ ODPOWIEDZIĄ.
Urodziłeś się i jesteś częścią Wielkiej Kreacji – a skoro jesteś jej częścią, to masz w sobie wiedzę całego stworzenia i znasz wszystkie pytania i odpowiedzi, jakie kiedykolwiek powstały na tym świecie. Jednak odkąd byłeś bardzo mały, wszyscy mówili ci jak działać, co robić, w którą stronę iść – miałeś słuchać każdej osoby, tylko nie siebie. Na początku zrzucili to na karb tego, że ‘jesteś za mały’, potem kontynuowali proces, wyznaczając ci szlak, którym masz podążać. Od początku do końca wszystko było dla ciebie przygotowane – jedynym, co musiałeś robić, to powtarzać. Nie pytać, nie zastanawiać się, nie drążyć… po prostu bezwiednie klepać formułkę za formułką, przyjmując wszystko za prawdę.
Gdy jednak zrozumiesz, że cała wiedza jest w tobie – możesz zacząć słuchać siebie i być swoim jedynym autorytetem. Najprostszym i najpewniejszym sposobem, by uzyskać odpowiedź jest… zadać pytanie. Za każdym razem, gdy nie wiesz jaką decyzję podjąć – zapytaj siebie! Obojętnie czy powiesz to na głos, czy tylko w myślach, odpowiedź i tak nadejdzie. Czasem będzie to usłyszana rozmowa na chodniku, czasem tekst piosenki, a czasem – coś w rodzaju olśnienia, kiedy nagle po prostu zrozumiesz. Nie wahaj się ani chwili – szukaj odpowiedzi, znajduj ją, lecz nigdy poza sobą. Ty jesteś wyrocznią i swoim jedynym autorytetem – inni ludzie mogą okazać się pomocni, jeśli chodzi o uzyskanie fachowej wiedzy; korzystaj z tego – lecz zawsze pamiętaj, że tylko ty znasz siebie i swoje marzenia na tyle, by wiedzieć w którą stronę chcesz pójść. Nikt nie zna twoich najskrytszych pragnień tak dobrze, jak znasz je ty – zacznij więc stawiać siebie na pierwszym miejscu i kierować się intuicją, którą masz w sobie od zawsze. Na początku nie przychodzi to łatwo – wszak każdy z nas stara się uciszyć głos serca, lecz kiedy zaczniesz go słuchać, okaże się, że on przemawia nieustannie, i tak naprawdę, zawsze wiesz co powinieneś zrobić. Inni ludzie mogą co najwyżej podpowiedzieć ci jak to zrobić, ale co dalej – ty wiesz najlepiej.
Zapomniałeś o sobie – nauczono cię słuchać autorytetów i wszystkich wkoło, tylko nie siebie samego. Słuchałeś więc… i choć wewnątrz ciebie wciąż coś kipiało, znajdowałeś ujście dla tej siły i jakoś to się wszystko kręciło. Lecz zaczynasz dostrzegać to, że nie chcesz dłużej żyć pod dyktando innych ludzi – czujesz, że nadszedł moment, by rozłożyć skrzydła i frunąć, choćby nikomu się to nie podobało”

Opinie:

Anna: To jest cudowna książka, napisana prostym, zrozumiałym językiem dla każdego 🙂 Bije od niej cudowna jasna energia, czyta się niemalże jednym tchem 🙂 pozycja obowiązkowa 🙂 polecam każdemu i czekam na kolejna książkę❤

Powiem tak: Najprzyjemniejszy zeszyt ćwiczeń z jakim przyszło mi się spotkać.

Maciek:
Witaj brachu! Jestem w połowie Twojej książki i jest po prostu niewiarygodnie! Czuje się jakbym czytał bardzo skonkretyzowane najważniejsze prawdy życiowe, o których słuchałem, czytałem i sam doświadczałem przez wiele lat, a Ty pięknie i bardzo dosadnie ująłeś to na każdej stronie. Niesamowite dzieło które można otworzyć na losowym fragmencie, gdzie zawarta jest ponadczasowa mądrość.