“Nowa Myśl” E-book.

“Nowa Myśl” E-book.

55.55 

Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Książka “Nowa Myśl” Andrzej Tomicki – dostępna w wersji elektronicznej. Format EPUB. Rozmiar: 20,6 mb.

„Nowa myśl” to nie jest książka o tym, jak patrzeć na świat przez różowe okulary… chociaż dużo o tym mówi. To nie jest książka o tym, jak patrząc w lustro – powtarzać, że ‘jest dobrze’, i próbować w to uwierzyć.
To nie jest książka o tym, że ‘zawsze będzie z górki’, choć i takie fragmenty w niej znajdziesz. To nie jest książka o tym, czego uczą Cię wszystkie dostępne poradniki…
Przez 10 lat szukałem dróg i sposobów, różnych metod się ucząc i doświadczając wiele. Moja podróż nie zawsze była łatwa, ba! – czasem była niezmiernie trudna, lecz było w niej coś szczególnego: to była moja podróż, moja droga, moje doświadczenia!
Przerobiłem wszystko na sobie, sprawdziłem w praktyce, wyciągnąłem wnioski i podzieliłem się tym z Tobą. Dzięki temu powstało 188 inspirujących stron o drodze przez rozwój osobisty i duchowy, przyziemne zmiany w życiu i odważne wyzwania; ciężkie próby i chwile triumfu. Powstała książka, z której odważne umysły mogą czerpać garściami – tak by stać się radosnym stwórcą własnego świata.
‘Nowa Myśl’ to książka, która jest świadectwem moich życiowych zmian – od otarcia się o śmierć, przez szalone podróże i wyprawy, aż do momentu w którym inspiruję ponad dwadzieścia tysięcy osób na swoim kanale YouTube.
Uwielbiam ją czytać, wracam do niej praktycznie codziennie, a czytając wiadomości od Was, czyli tych, do których książka już dotarła, czuję ogromną wdzięczność i satysfakcję 🙂