Myśl jak zdrowy, bogaty, szczęśliwy Człowiek. – Szkolenie.

Myśl jak zdrowy, bogaty, szczęśliwy Człowiek. – Szkolenie.

444.00 

Zacznij żyć w obfitości! Poznaj Sekrety znane nielicznym! 🙂

Opis

Już czas na nowe życie! Wiem, co mówię – przez ostatni rok zmieniłem bardzo wiele: przeprowadziłem się w najpiękniejsze miejsce na Ziemi (nawet w Alpach jest to znane jako miasteczko Uzdrowiskowe), wyleczyłem wiele przewlekłych chorób, odbudowałem silne i dobrze zbudowane ciało, pomnożyłem dochody ponad 14-krotnie, a do tego zacząłem myśleć w zupełnie inny sposób… ŻYJĘ W OBFITOŚCI.

Wiele osób, które były na poprzednim szkoleniu – już rozpoczęło nową podróż w życiu. Otrzymali informacje, które nie są dostępne publicznie – wiem, bo poszukiwałem tej wiedzy przez 13 lat i do tej pory nie znalazłem jej nigdzie. Czytałem książki, oglądałem filmy i filmiki, słuchałem nagrań i wciąż nie zmieniało się nic. Dopiero, gdy dostałem szansę na poznanie wiedzy od pewnego milionera, w połączeniu z wiedzą o zdrowiu i myśleniu – zmieniło się wszystko!
Niech wyniki mówią o skuteczności tej wiedzy!

Siedząc wygodnie w swoim domu, odkryjesz tajniki tworzenia rzeczywistości, poznasz sposoby prawdziwego dbania o zdrowie i dowiesz się o wielu rzeczach, których nigdy nie udostępniono do wiadomości publicznej.
Oglądając nagrania ze Szkoleniem – wyruszysz w podróż do Nowego Życia!

Oto co Klaudia napisała po szkoleniu:
“Cześć 😁 dziękuję Ci za świetną wiedzę z webinaru. Jesteś wyjątkową osobą i cieszę się że przyciągnęłam Ciebie do mojego życia. Przesyłam Ci dużo energii 😄 pozdrawiam”

Napisała też Monika:
“Obejrzałam właśnie nagranie z soboty i jestem mega wdzięczna za Twój wykład. Naprawdę dał mi dużo do myślenia i ‘otworzył’ oczy na wiele spraw. Dziękuję, że jesteś”

Wiem, że nie jest łatwo zaufać. Sam przez wiele lat jeździłem na wiele szkoleń, warsztatów, spotkań… czytałem, słuchałem, szukałem i tak naprawdę – wciąż marnowałem czas. Znam to aż za dobrze, naprawdę. Teraz jednak wiem, co mówię – bo moje rezultaty mówią same za siebie.
Jeśli chcesz nauczyć się grać w golfa – ucz się od najlepszych. Taką okazję miałem ja – otrzymałem wiedzę od bardzo bogatego Człowieka, który zrozumiał zasady życia w obfitości i postanowił pomóc innym. Teraz mogę przekazać te informacje i Tobie.
Już czas na prawdziwą wiedzę i nową ‘duchowość’. Zapraszam!

Kupując Szkolenie Myśl jak zdrowy, bogaty, szczęśliwy Człowiek – kupujesz 6 godzinne nagrania, podzielone na dwie główne części: FINANSE I ENERGIA oraz ZDROWIE I ŚWIADOMOŚĆ.
Link do nagrań otrzymasz na swoją skrzynkę mailową!